.

.

Црн Костим За Капење, Спорт Жените Година Секси Стил Перспектива Едно Парче Костим За Капење Топла Стил Пливаат Одговара На Едно Парче Костим За Капење Trikini

Црн Костим За Капење, Спорт Жените Година Секси Стил Перспектива Едно Парче Костим За Капење Топла Стил

DEN 911.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Црн Костим За Капење, Спорт Жените 2016 Година Секси Стил Перспектива Едно Парче Костим За Капење Топла Стил Пливаат Одговара На Едно Парче Костим За Капење Trikini
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа е прилично удобно и секси
Ткаенини : Најлон spandex Полиестер
Боја : боја Show
Големина : S M L
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор и Упатство за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
Ако клиент строги во големина, ве молиме контактирајте со нас пред цел, ќе се обезбеди големината на реалните специфични за вас.
СЕКСИ И УБАВИНА
ЗАБЕЛЕШКА
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
ПОЛИТИКИ
Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основни својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
tb-136
Бренд Име:
Tanboby
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Жените
Големина:
S M L
боја:
Прикажи Боја
Стил:
Секси
Возраст:
Возрасни
Повод:
ПЛАЖА, БАЗЕН ПАРТИЈА СПОРТ
Боја Стил:
Природна Боја
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.