.

.

M1021 се зголеми Торта Декорирање за Печење Tools 4 Разлика Мини Зголеми 3D Силикони Фондан Мувла

M1021 се зголеми Торта Декорирање за Печење Tools 4 Разлика Мини Зголеми 3D Силикони Фондан Мувла

DEN 112.00
DEN 124.80
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис :
Точка БР : M1021
Материјал : висок квалитет со силиконска
Мувла боја : автоматски
Контрола на квалитет : SGS.ФДУ
Калапи Тежина (g) : околу 46
Мувла спецификација (cm) : за 7.2*6.8*1.2
Заврши спецификација (cm) : за 2.3*2.3*0.8
Карактеристики :
Висока издржливост и флексибилност.
Таа ќе се одржи форма за години.
Еднократно, не-стап.
Лесен за употреба и чиста.
Рејтинг на температура : -50°c до +250°c
Пред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

Основни својства

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
M1021
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Храна одделение Силиконски
сертификација:
SGS,ДОФАТ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
боја:
Пинк

Тие исто така купуваат со овој производ.