.

.

Индија увезени бронза вазна 31 цм висок пурпурна паун бронза вазна флорални подарок декорација дома мебел

Индија увезени бронза вазна 31 цм висок пурпурна паун бронза вазна флорални подарок декорација дома мебел

DEN 19152.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


60401.2.3.4.5.6.7.
СЕВЕРНА ИНДИЈА МУРАД ABAD
Материјал : Месинг
Овој став е : 30 цм висок Индија пурпурна опашот на бакар вазна
30
: 10 см
Дијаметарот на уста шише 10
Тежина : 1.9 кг (за еден пар)
Стил : Виолетова
Прирачник за мерење, грешка од 1 см или па е нормално.
Рачно изработени, Пакистан најновите занаети, дома мебел, подароци и пријатели на одличен избор, апсолутно high-end атмосфера на одделение
Оваа продавница на сите express mail, ве молиме да не се пука на површина, или тоа нема да биде испратен.
Поддржани од страна на експрес :
Рима express, Yuantong express, daily express, КН, Zhaijisong (да се пополни пакување), SF (брзина разлика)
Кога експрес испорака кадар да ви испрати парцела, ве молиме отворете тоа да се врши увид на стоката не се оштетени, ако се оштетени, ве молиме да одбие да го потпише и врати, и во пратката за која стоката оштетени
Сакате : Xinjiang топла новинска агенција
Оваа продавница за поддршка на парични колекција бизнис, Alipay, кредитни картички и други услуги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.