.

.

1Pcs Beaded 3D цвет везени чипка applique за свадба се облекуваат за шиење на цветни ткаенина парчиња облека, додатоци за декорација

1Pcs Beaded 3D цвет везени чипка applique за свадба се облекуваат за шиење на цветни ткаенина парчиња облека,

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина(Appr вол ) : 26.5*10.5 СМ во Боја : прикажува како слика на Овој оглас е за 1pcs . Повеќе во парк Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Основни својства

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
myundo роуз
Стил:
Шие-На
Големина:
26.5*10.5CM
Техника:
Beaded

Тие исто така купуваат со овој производ.