.

.

500PCS 4.0 cm 1.50 Шарени Круг Чувствува Влошки applique за цвет брошеви' назад,круг чувствува изолација,Не-плетени круг закрпи

500PCS 4.0 cm 1.50 Шарени Круг Чувствува Влошки applique за цвет брошеви' назад,круг чувствува изолација,Не-плетени

DEN 665.28

Од стоката
Достапно е за нарачката


1)Материјал : чувствував
2)Големина : 4.0 cm
2)5mm,8mm,10мм,1,5 см,2.0 cm 2.5 cm,3.0 cm,4.0 cm,4.5 cm,5.0 cm достапни 1~5lots us$12.60 многу 6~10lots us$9.45/многу 11~20lots us$7.60/многу 21~30lots us$6.00/многу повеќе од 31lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата објекти надвор од Кина Пост за сите на земјата покрај НАС од страна на Epacket. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
0.19g
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS1943
Објектот Ширина:
4.0cm
Големина:
4.0cm
Објектот Дијаметар:
4.0cm
Производ Карактеристики:
не-плетени кругови
Објектот Должина:
4.0cm
Објектот Висина:
4.0cm
Материјал:
Ткаенини

Тие исто така купуваат со овој производ.