.

.

Кендис guo пластична играчка да се извлече од Џунглата на животните Klotski стил на игра бебе интелигенција знаење мудрост роденденски подарок присутни

Кендис guo пластична играчка да се извлече од Џунглата на животните Klotski стил на игра бебе интелигенција знаење

DEN 1230.00
DEN 1295.04
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.

Основни својства

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,Grownups
Стил:
Животните
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
no
Број На Модел На:
90911
Материјал:
Пластични
Загатка Стил:
Слајд Мозаик
Пластични Тип:
ABS

Тие исто така купуваат со овој производ.