.

.

Мажите метален лист Lapel Стап Brooch Pin Одговараат Tuxedo Corsage boutonniere Ретро копчиња долг стап lapel pin за свадба трговија на Големо

Мажите метален лист Lapel Стап Brooch Pin Одговараат Tuxedo Corsage boutonniere Ретро копчиња долг стап lapel

DEN 553.00
DEN 906.72
-39 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Испорака Детална :
1. 1 Lot = 10 компјутери
2. Пакување : OPP вреќа
3.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект .
Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers Долга метална маска brooch boutonniere pin spilla fiore stoffa Мажите метален лист Lapel Стап Brooch Pin Одговараат Tuxedo Corsage boutonniere Ретро копчиња долг стап lapel pin за свадба Wholesal Groomsman

Основни својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
мажите brooch
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Обликот:
лист

Тие исто така купуваат со овој производ.