.

.

2017 Нова Секси Спортски Тело Пливачки Костум за Жените Мрежа Бански им Помогнам на Едно Парче Костим за капење Женски Monokini костими за Капење Бела

2017 Нова Секси Спортски Тело Пливачки Костум за Жените Мрежа Бански им Помогнам на Едно Парче Костим за капење

DEN 372.00
DEN 464.16
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешка ве молиме пред Купување : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики,pls се разбере. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. 4. Сите во сите, ви благодариме за вашето разбирање . Функција(s) : Цврсти Бански Едно Парче Костим за капење Боја : 2 Боја(s) Количина : 1*PC Костим за капење Големина Водич : Големина Висина(cm) Тежина(KG) Биста(cm) Половината(cm) Купот S 150-155 30-40 75-85 53-63 70 A-75 A М 155-160 40-50 80-90 63-69 70 AB-75 AB L 160-165 50-60 85-95 66-76 75 AB-80 AB XL 165-170 55-65 90-100 73-83 80 AB-85 AB

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Број На Модел На:
LU17002

Тие исто така купуваат со овој производ.