.

.

MeMolissa Бесплатен превозот Мода Cufflinks црвена боја автобус дизајн бакар материјал мажите Кошула Свадба Подарок ткаенината линкови

MeMolissa Бесплатен превозот Мода Cufflinks црвена боја автобус дизајн бакар материјал мажите Кошула Свадба Подарок

DEN 123.00
DEN 159.84
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : Me Molissa Бесплатен превозот Мода Cufflinks црвена боја автобус дизајн бакар материјал мажите Кошула Свадба Подарок ткаенината линкови
Материјал : Бакар (Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Основни својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
XCF-293
Бренд Име:
MEMOLISSA
Обликотшема:
автобус
Функција:
свадба cufflinks
боја:
Црвено позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
Црвениот автобус
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
фабрика директни:
Yes
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма

Тие исто така купуваат со овој производ.