.

.

Карактер Черепот Перница Покрива Со Ноќта На Вештерките Навлаки За Европската Гејмер Стол Празник Подароци Фрли Перници, Мали Памук Мешавина Бренд

Карактер Черепот Перница Покрива Со Ноќта На Вештерките Навлаки За Европската Гејмер Стол Празник Подароци Фрли

DEN 159.00
DEN 177.12
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактер Черепот Мачка Перница Покрива Со Ноќта На Вештерките Дрво Гранки Навлаки За Европската Гејмер Стол Одмор Подарок Тиква Фенер Фрли Перници Spider Webs Мали Памук Мешавина Бренд
Важна Забелешка :
[Пакет вклучуваат] 1 парче перница капак ( само маска, перница core не се вклучени )
[Ткаењето] Ткаенина боја е беж, не чиста бела.
[Print] Еден двострано печатење.
[Size] Сите димензии се мерени рачно со отстапување(движеше)на 1-3cm, ви благодариме за вашето разбирање .
[Боја] Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Испорака :
1.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Ве молиме проверете превозот адреса пред да плаќање
2. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
3. Ако не сте добиле вашата нарачка по проценува превозот време, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот ве молам,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Гаранција Политика :
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.

Основни својства

Големина:
43 x 43 cm
Шаблон Тип:
Портрет
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
HB9562
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
медитација
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
Патент:
невидливи патент
Модел 1:
Пеперутка Pansy Слушалки Знаме Крило Месечината Шапка
Шема 2:
Волкот Цвеќиња Добиток Chrysanthemum Peony

Тие исто така купуваат со овој производ.