.

.

Quattroporte Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Крило За Maserati Quattroporte 2012-2015

Quattroporte Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер Крило За Maserati Quattroporte 2012-2015

DEN 24874.00
DEN 27948.00
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ Детали : 1.100% нови и никогаш не се користат во 2.Поштенски се вклучени : 1 p c N стил спојлер на багажникот
Материјал : висок квалитет на карбонски влакна
3.Fitment : одговара за Maserati Quattroporte 2012-2015 тоа Како Да се Инсталира : Користете 3 M лента и силикон за да помогне да се инсталира.
Напомена :
Ве молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашите локални обичаи да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако вашиот објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да ви бидат вратени. Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање. Испорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата. Ние ги користиме EMS на вашиот земји со 7-15 работни дена и од време на време тие ќе одлучат да имаат националните или регионалните поштенски штрајк. Па ве молиме имајте на ум дека понекогаш може да има доцнење во вашата точка да бидат доставени до вас. Се враќа Политика : Ние само го прифати враќа кога објектот е докажано да бидат погрешни, во повеќето случаи ние ќе ги испрати директна замена. Ако ние не можеме да ги исполни ова ветување ние ќе рефундирање на дека по приемот на врати објектот. Ве молиме дека ќе контактирате со нас преку пораки треба да се чувствувате потреба да се врати на објектот. Плаќања : Ние само го прифати , итно плаќање е потребно. е најбрзиот и најбезбедно пат во што си сигурен дека и двете страни се заштитени од било каков вид на измама. илустрација

Основни својства

Специјални Функции:
спојлер
Име На Модел:
1
Поставување на Возило:
Задните
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Земја/Регион на Производство:
Кина, Шенжен
Бренд Име:
HastonSportsline
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
118i
118i-Година:
2012
Тип На Објект:
Спојлери
Производителот Дел Број:
не се применува
Осветленост Дел Број:
HAMASQUA07
Поставување на Возило:
Задните
Боја:
Црна
Материјал:
карбонски влакна +FRP
Fitment:
Одговара за Maserati Quattroporte 2012-2015
мувла година:
2012-2015

Тие исто така купуваат со овој производ.