.

.

HP90 Refillable мастило кертриџ без чип За hp 4000 4020 4500 4520 печатач најголемиот дел мастило кертриџ за hp 90

HP90 Refillable мастило кертриџ без чип За hp 4000 4020 4500 4520 печатач најголемиот дел мастило кертриџ за

DEN 3600.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
HP90 Refillable мастило кертриџ со чип декодер за hp 4000 4020 4500 4520 печатач најголемиот дел мастило кертриџ за hp 90
Кертриџ Нема :
За HP 90
Погодна за печатење : За HP Designjet 4000 4020 4500 4520
Боја :
K,C,M,Y - 4 бои
Чип :
Без чип
Употребата на Мастило, Тип на :
Боја,Пигмент
Функција :
Refillable,Празни
Предност :
1. Може да се користи за повеќе Видови на мастило;
2. Лесно да се мастило рефил;
3. Животна средина-пријателски;
4. Економски;
5. Добра компатибилност.
Добредојдовте на нашата продавница - Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" - Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени - ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете на - 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука - feedback-
6.Повеќе интересни врвот продажба на производи,ве Молиме Кликнете тука-
7.Ако имате некое прашање како што е вашата Цел,Сметка,Купони,Промоции,Наплата,се Враќа,Плаќања,одредби,Услови,
Ве молиме кликнете тука :
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме проверете со вашиот печатач состојба е во ред, пред да инсталирате нашиот производ;
2. Исклучување на печатачот, потоа инсталирајте го чекор по чекор како нашиот прирачник;
3. Не се постави празен кертриџ за принтер, ве молиме мастило рефил во кертриџ прво.
4.Сите resettable чипови и resetter, ве молиме да ги ресетирате чипови пред мастило повеќе од 15%.
5.Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние не испрати до оддалечените области освен сте платиле extral полнење.
6.Нашите цени не вклучуваат данок,должност,Ддв бесплатно,царинската такса во локалната.
7. Ве молиме да не информирате вашиот достапни тел,е-пошта и детални превозот адреса пред цел.
8. Какви и да било посебни барање за shipoping фактура,ве молиме контактирајте со нас за слободни.
Како што се : Бразил треба CPF или CNPJ број , Европа земјата : ДДВ број, EORI.
Русија треба примачот име и презиме.
*** Ако ти треба ние да ви помогне да го промените превозот фактура цена,да се намали вашиот ги локалните обичаи,
ве молиме да ни оставите порака, кажете ни колку ќе можеме да ви помогне да го промените цена да,ви благодарам!
Се однесуваат на производи :
Нашите другите топла продажба се однесува на производи е тука(ве молиме кликнете тука и отворете го линкот)
Како да се цел и плати за тоа?
Добра повратна информација :

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
HP90
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
refillable кертриџ за hp 90
Модел:
refillable мастило кертриџ за hp 90
боја:
K,C,M,Y - 4 Бои
Печатач:
За HP Designjet 4000 4020 4500 4520
функција 1:
Лесно да се мастило рефил
Карактеристика 2:
Празен
кертриџ НЕ:
C5058A,C5061A,C5063A,C5065A
јачина:
800ml/pc
чип:
без чип
Функција:
Користи чип декодер постојан

Тие исто така купуваат со овој производ.