.

.

Промоција! бебе кревет виси складирање торба новороденче креветчето организатор cot џеб бесплатен превозот ,62*52cm

Промоција! бебе кревет виси складирање торба новороденче креветчето организатор cot џеб бесплатен превозот ,62*52cm

DEN 588.00
DEN 619.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Промоција! креветчето пелена торба multilayer памук кревет Торба торбичка прекрасна бебе кревет складирање кеси,62*52cm
Големина : 62*52cm
Материјал : Памук
Превозот :
EMS и e-ЕМС : во Северна Америка,Европа,Азија и Австралија,превозот само да се земе околу 7~10days,во други земји,тоа ќе биде потребно за 12days.
Itella(Русија линија) : Ова се изразуваат само во Русија,превозот само да се земе околу 7~30 дена.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : превозот се земе околу 15~30days., Може да се постигне сите земји во светот,
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации : 1. Вашето задоволство, охрабрување и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Тоа е тешко да се кандидира некоја онлајн продавница, надевајќи се дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, го цениме! 2. Ако имате прашања не се среќни со нашите услуги или објекти, добредојдени да не контактирате во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме

Основни својства

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
0-3 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,19 до 24 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Стил:
Други
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DMP
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Шаблон Тип:
Животните
Пополнување:
Памук
Техника:
Реактивен Печатење
Стил:
5g24
Големина:
62*52cm
Материјал:
100% Памук

Тие исто така купуваат со овој производ.