.

.

4pcs Искра Plug Puller Сет За Искра Plug Отстранување На ФОЛКСВАГЕН АУДИ

4pcs Искра Plug Puller Сет За Искра Plug Отстранување На ФОЛКСВАГЕН АУДИ

DEN 648.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производи Детали : 4pcs Автомобилската Поправка Алатки на Искра Plug Puller За "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ Погоден за инсталација/отстранување на калеми за палење на возила VAG. Долго шахти со композитни Т-стил рачка за дополнителна контрола и стабилност. Ја спречува оштетување на калеми за палење, додека овозможувајќи побрзо отстранување. Доставени во чување. Палење Серпентина Pullers за употреба на "Фолксваген" и Ауди возила опремени со директна палење мотори. За инсталирање и отстранување на калеми за палење, со сила фаза на следните втората светска војна возила

ние не сме само да обезбеди трговија на големо и мало на услуги, но, исто така, обезбеди Капка-превозот услуги во целиот свет!
ИСПОРАКА
Ние бидете сигурни дека производите ќе пристигнат безбедно за вас . Ние нема да напишете ја нашата веб страна или било снабдувач информации за пакетот.
1.Откако ќе се направи со цел, ние ќе брод објектот што е можно поскоро.
2.Ние брод тоа за вас од страна на DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/ФЕДЕКС/HKPAM и да ви даде на следење на број.
3.Превозот времето е околу 3~5 дена од DHL/UPS/Федекс/ТНТ, 10 дена од EMS, 20 дена од страна на хонг конг Пост Воздух Mail или Сингапур Пост.
4.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи објектот пристигнат на време. Бидејќи на курир, времето и локалниот обичај,тоа понекогаш можеби задоцнето.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети.
5. Ако адреса е оддалечена место, ќе мора да додадете повеќе
6. Сите елементи се апсолутно бренд-нови, и добро тестирани пред превозот надвор.
7. Предмети ќе биде добро спакувана со воздушни меури во плик или картон.
ПОВРАТНИ информации
1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
3. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации.
Ќе коментари се доста важни за нас.
4. Ако производот е оштетен за време на испорака или има било квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Нашите професионални technicists ќе ви помогне да се одеднаш.
Ви благодариме!

Основни својства

Осветленост Дел Број:
no
Бренд Име:
OLS·АЛАТКИ
Специјални Функции:
Искра Plug Puller
Производителот Дел Број:
МТ-1225
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
1.3kg
Другиот Дел Број:
no
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Поставување на Возило:
Моторот Нега
боја:
црвено или сино

Тие исто така купуваат со овој производ.