.

.

Топла Продажба,Обтекател Колекции За Aprilia RS250 1995-1997 RS250 1995 1996 1997 РС 250 95 96 97 РС 250 95-97 ABS Лакот Мото обтекател

Топла Продажба,Обтекател Колекции За Aprilia RS250 1995-1997 RS250 1995 1996 1997 РС 250 95 96 97 РС 250 95-97

DEN 19106.00
DEN 20112.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.Висок Квалитет На Paint Job .
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.За Aprilia RS250 1995-1997 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За Aprilia ОПИС : За Aprilia RS250 Мотоцикл Маска За Aprilia RS250 Мотоцикл Bodyworks За Aprilia RS250 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Aprilia RS250 1995,1996,1997 Специфики : . Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.Бесплатни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.12 Парчиња .Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).Пред-Drilled за Прецизност Fitment .Вклучува Топлина-Shield Технологија .

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
RS250
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Aprilia
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.