.

.

Византискиот Синџир Ѓердан од Злато боја Змија Извртени Ѓердан Класичната За Мажи Мода Накит изјава ѓердан N435

Византискиот Синџир Ѓердан од Злато боја Змија Извртени Ѓердан Класичната За Мажи Мода Накит изјава ѓердан N435

DEN 383.00
DEN 766.08
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Gpunk е професионална моден бренд во Guangdong, Кина, како интегриран фабрика се концентрира на панк-рок стил мода . Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ви благодариме за разбирањето.ТОПЛА ПРОДАЖБА
zirco Жените Накит Поставите Ѓердан И Earring Стил : мода накит , синџир ѓердан Материјал : еколошки бакар, злато позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.
Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен.
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ви благодарам многу!
.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.

Основни својства

Метална боја:
Големина 22 инчи, Димензии 28 инчи
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GPUNK
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
не pendant
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N435
is_customized:
Yes
Должина:
50cm/66cm+5cm

Тие исто така купуваат со овој производ.