.

.

6.35 mm Стерео Приклучок за да 3.5 mm Стерео Приклучок Адаптер, Злато Позлатен

6.35 mm Стерео Приклучок за да 3.5 mm Стерео Приклучок Адаптер, Злато Позлатен

DEN 123.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис
Карактеристики :
1.Состојба : Нова
2. Висок Квалитет адаптер злато plug бакар во СИТЕ метални за подобро
издржливост, крајната оклопна и непроблематична електрични
врски
3.Избегнувајте користење на низок квалитет адаптер приклучок за вашиот аудио опрема
4.Метал Злато Полнач Стерео Plug Машки 6.3 mm до Женски 3.5 mm
5.Количина : 1pcs

Основни својства

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
F063
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.