.

.

Новиот дизајн спречување на злато синџир Никогаш не исчезнува 18inch 3мм класичен тротоарот мажи жени линк синџир 1 Злато Боја GP исполнет катира Ѓердан

Новиот дизајн спречување на злато синџир Никогаш не исчезнува 18inch 3мм класичен тротоарот мажи жени линк синџир

DEN 143.00
DEN 223.68
-36 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
GRGEUS
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Должина:
45cm
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
1002
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Тие исто така купуваат со овој производ.