.

.

GREENHOW 10мм*5m Акварел washi лента DIY декоративни scrapbooking маскирање лента лепило етикета налепница лента канцелариски 2027

GREENHOW 10мм*5m Акварел washi лента DIY декоративни scrapbooking маскирање лента лепило етикета налепница лента

DEN 32.00
DEN 37.92
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спецификации : 100% високо квалитетни Материјали : хартија Лента Големина : 10мм*5m Пакување Листа : 1 се Однесува на : scrapbooking,дневник,хартија за порака декоративни,и др. Answer : ___________________________ Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Основни својства

Тип:
селотејп
Бренд Име:
GREENHOW
Број На Модел На:
2027
Селотејп Тип:
washi лента
Големина:
10mm *5m
Материјал:
Хартија
Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента

Тие исто така купуваат со овој производ.