.

.

2018 ciclismo тим Велосипедизам Џерси патот велосипед трки се Возеше кошула Ropa bicicletta Лето кратко sleeve Џерси Диносаурус 5906

2018 ciclismo тим Велосипедизам Џерси патот велосипед трки се Возеше кошула Ropa bicicletta Лето кратко sleeve

DEN 885.00
DEN 1134.72
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

16
wy-приклучок-крај
2018 ciclismo тим Велосипедизам Џерси патот велосипед трки се Возеше кошула Ropa bicicletta Лето кратко sleeve Џерси Диносаурус 5906
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.И следење на број е достапна.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Скриени пред патент.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро. Ви благодариме. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги. Ве молиме проверете внимателно.
Контактирајте со нас
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака. според вашите предмети.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.

Основни својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Бренд Име:
widewins
Функција:
Анти-пот,Дише,Брз Сува,Џебови
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Број На Модел На:
велосипедизам џерси Италија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Џерси
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.