.

.

Панк рачно изработени Фетиш на Сајбер Ропство Ѓердан Преголеми BDSM Cosplay Јака Златен Ѓердан Кожа

Панк рачно изработени Фетиш на Сајбер Ропство Ѓердан Преголеми BDSM Cosplay Јака Златен Ѓердан Кожа

DEN 504.00
DEN 671.52
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Панк 100% рачно изработени Фетиш на Сајбер Ропство Ѓердан Преголеми BDSM Cosplay Јака Злато Кожа О-Прстен Ѓердан
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Време На Испорака
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе rec eive вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.
Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден . Сите рачно изработени со добра занаети.3" вратот големина
Ако вашата големина е надвор од овој опсег,ве молиме да ни остави белешка или контактирајте со нас да обичај. Повик& Панк
Боја : Златна
Материјал : Кожа
Вратот големина : се вклопува 29-39cm/11. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата НАРАЧКА ID. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира .
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
12 месеци Производителот . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние сме многу жал што не поддржуваат комбинираат поштарина. без мало пакет )
Ние Брод на Светот, освен Кина, Луксембург, Нигерија, Хонг Конг, и ние не бродот да APO/FPO. сите Стилски Работи за вас!
Пакет Содржина :
1 PC Ѓердан ( ,Не еден ПАР. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.

Основни својства

Главниот Камен Боја:
Злато
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Boscavan
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
33NNT6
Пол:
Жените
Pendant Големина:
3.5*3.CM
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
кожа
Должина:
30-39CM
Стил:
Романтични

Тие исто така купуваат со овој производ.