.

.

CCFL Осветлување Светилки со жица се подигнат 225x2.6mm за 10.4 инчен Индустриски Екран LCD Панел за Лаптоп Екранот 10pcs/многу

CCFL Осветлување Светилки со жица се подигнат 225x2.6mm за 10.4 инчен Индустриски Екран LCD Панел за Лаптоп Екранот

DEN 1296.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

CCFL Осветлување Светилки со жица се подигнат 225x2.6mm за 10.4 инчен Индустриски Екран LCD Панел за Лаптоп Екранот 10pcs/многу
100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
CCFL светлото должина 225mm, Вкупната должина со првенство за 230mm.
ние може да се направи различни големини според вашето барање. Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Пакетот Вклучува : 225mm светилки со кабел x 2 парчиња

Основни својства

Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Број На Модел На:
225mm
Тип:
Индустриски Следење
Должина:
225mm
Ширина:
2.6mm
Тип:
ccfl осветлување светилка

Тие исто така купуваат со овој производ.