.

.

STARPAD Бесплатен превозот Kawasaki zr250 zr400 gpz400 kl650 klr650 накладките накладките

STARPAD Бесплатен превозот Kawasaki zr250 zr400 gpz400 kl650 klr650 накладките накладките

DEN 1344.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Благодарам многу. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.детали за производот
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Уживајте во вашата шопинг. Ви благодарам многу. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Или испратете уште една нова една за да ви. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.

Основни својства

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.