.

.

Браун 051417501417 3.7 V литиум полимер батерија, Bluetooth звучници батеријата играчки Батерија Li-ion Ќелија

Браун 051417501417 3.7 V литиум полимер батерија, Bluetooth звучници батеријата играчки Батерија Li-ion Ќелија

DEN 526.00
DEN 720.00
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Провинцијата Guangdong, почетна цена од 13 јуани, провинцијата почетна цена од 22 јуани. 4 ако не постои област ве молиме да објасните себеси, па како не, да го одложите вашето драгоцено време! 5 оваа продавница не поддржува E богатство мир пост. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од.2 Волтен батериски напон се сите соодветната големина може да се користи на остатокот увери за да се купи!)
1 бидејќи на брендот и пакување на повеќе, ве молиме купувачите во фотографиран стоки, прво потврдете брендот треба стоки, пакување, нозете и суфикси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Yuantong провинцијата Guangdong 8-10 јуани, нормално 1-2 дена купувачи може да ја прими стоката; провинцијата Guangdong 10-15 јуани; купувачот во рок од 2-3 дена, под нормални околности не може да ја прими стоката. Батерии Напон 3. Ве молиме да ги бакнуваат да се знае. Висок квалитет и со висок капацитет. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. 3 во секој електронски компоненти продавница да се купи без Калај.2 V, испуштање критичниот напон 2. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. 4 поделба во моментов е само да обезбеди 100 повеќе од десет не може да обезбеди фактури, фактури, износ е помалку од 100 јуани на нарачки, може да се акумулираат, се соберат 100 јуани, ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодариме за вашето разбирање. Превозот : 1. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. 1 стандардниот курир да се изразат. Карактеристики : 1. Апликации 1. Дел област : Ningxia, Внатрешна Монголија, Gansu, Xinjiang,, 26 јуани, Liaoning, Jilin, 24 јуани, Други провинции и градови 22 јуани Хонг Конг, Macao и Тајван 30 јуани Странство превозот одделно.

Основни својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Тие исто така купуваат со овој производ.