.

.

Висока Брзина SG5010 Висок вртежен момент Дигитални Серво Мотор RC Хеликоптер Авион Брод за Arduino УНО Комплет УНО Р3 MEGA2560 Бесплатен Превозот

Висока Брзина SG5010 Висок вртежен момент Дигитални Серво Мотор RC Хеликоптер Авион Брод за Arduino УНО Комплет

DEN 206.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


•Ако не сте задоволни со купување ве молиме контактирајте со нас во 24hours, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Купи со доверба!
• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
•Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.3 cm
Оперативен брзина (4.0 V без оптоварување) : 0.
• Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори.Висока Брзина SG5010 вртежен момент Coreless Серво Мотор за РК Авион и Хеликоптер Брод
Карактеристики : Coreless моторни и двојно топката имајќи.8 V без оптоварување) : 0. најдобар начин е директно онлајн плаќање,Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Стабилни перформанси и шок доказ. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.ние ќе остане со вас до проблем решен и понуда на најдобри услуги како што може да.
• Да прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ.
• Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
• Ако купите повеќе предмети и треба некои попуст на превозот цена, ве молиме пратете порака на нас, и ние ќе ви одговори што во 1 работен ден. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.ние ќе остане со вас до проблем решен и понуда на најдобри услуги како што може да.
•Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
• Ние високо го вреднуваат долгорочни деловни односи.
• Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние само бродот да cinfired цел адреса, и вашата цел адреса mus ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.11 дик/60 степени
Кабина вртежен момент (4. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
•Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Ние ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT. Се користи за сите далечински управувач на апликации, главно R/C автомобили, авиони и бродови, како опашка servos за хеликоптер
Спецификација :
Боја : Црна
Конектор жица должина : 28.
•Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас.14 дик/60 степени
Оперативен брзина (6.)
Температурата опсег : -30 до +60 C
Мртвите бенд ширина : 4usec
Операција Напон : 3.

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Dusco.E
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Алатка Материјали:
Кит класа
Технички параметри:
Вредност 2
Четири тркала Атрибути:
Моторс
РК Делови и Accs:
Servos
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
SG5010 серво
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
RC:
Серво Мотор
Примена:
електроника diy комплет
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
прифатете

Тие исто така купуваат со овој производ.