.

.

ZtDpLsd 5Pcs 22mm Дијамант Сечење Дискови Отсечени Сечилото +1Pcs 3мм месо тело Rodfor Dremel Ротари Алатка Абразивни Диск dremel Додатоци

ZtDpLsd 5Pcs 22mm Дијамант Сечење Дискови Отсечени Сечилото +1Pcs 3мм месо тело Rodfor Dremel Ротари Алатка Абразивни

DEN 57.00
DEN 81.12
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики
100% сосема нов.
Идеален за мермер, бетон, тули, порцелан, керамика, епоксидни, шуми, карпи, стакло, метал, тула, камен, итн.
Диск Дијаметар : 22mm
Центар Дупка со Дијаметар : 3мм
Диск Дебелина : 0.6 mm
Месо тело со Дијаметар : 3мм
Материјал : Јаглероден челик.
Пакет Листата :
Сечење Диск X 5
Mandrel X 1

Основни својства

Ронки:
22mm
боја:
5pcs
DIY Материјали:
Дрво
Големина:
Rotary Cutting Tool
Број На Модел На:
5Pcs 22mm
Бренд Име:
ZtDpLsd
Тип:
Сечење Диск Виде Ножот
Диск Дијаметар:
22mm
Центар Дупка Со Дијаметар:
3мм
Диск Дебелина:
0.6 mm
Месо тело дијаметар:
22mm
За:
Сечење на мермер, бетон, тули, порцелан, керамика, шуми, метал
Клучни зборови:
Диско де Corte

Тие исто така купуваат со овој производ.