.

.

Ресторан Повикувајќи Систем во 433.92 MHz со 20pcs табела копчиња и 1 број дисплеј; DHL превозот бесплатно

Ресторан Повикувајќи Систем во 433.92 MHz со 20pcs табела копчиња и 1 број дисплеј; DHL превозот бесплатно

DEN 17184.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

3-копче копче : Повик, Сметка, да се Откажете од 5. Подобрување на услугата на ниво на ресторан сервер за безжични повикувајќи систем
8. ОЕМ е добредојдена. 3) Клиентите не треба да се викне или бран раце за да се јавите на келнерите, подобрување на клиентите благодарност за услугата. 4) Обезбеди удобна атмосфера. Нашите Услуги 1. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик. Предноста на нашиот систем 1) Револуционерен производ за зголемување на вработените ефикасност, пониски трошоци за работна сила. 100% Вода-доказ 2.
Ресторан Повикувајќи Систем 1 сет на : 1pcs на Екранот К-4-C 20pcs на Повик Копче К-H3 (со menu (мени) носителот ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К-4-В
1. Со висока јачина висока јачина ABS школка , издржливи во употреба
2. Одговори на вашите барања во 24 работни часа. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем 3. Тоа може да спаси 30 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места. Ексклузивно и уникатно решение може да се обезбеди на нашите клиенти со вашиот нашите добро обучени и професионални инженери и штабови. Може да биде инсталиран на секој маса, кога клиентот треба помош само притиснете го копчето, повикувајќи не ќе биде прикажана на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик. Ако е така, ние може да ја отстраните батеријата. Со користење на дигитален код технологија и функција е стабилна и сигурна
3. 2) Едноставен, но елегантен, вредност за пари. Дали најдобрите производи и дизајн на персоналните предмети за нашите клиенти. И некои превозот компанија за неколку земји забрани на испорака на производот со батеријата. Специјален попуст и заштита на продажен простор, се обезбедени со вашиот дистрибутер.92 mhz
*Димензија : 282*150*34mm
Спецификација на табелата копчето К-H3 со menu (мени) носителот 1. Покажуваат различен тип на услуга со специјални симболи(точки) . Технички параметри
*Работен напон : DC12 V~18 V
*Работат на струјата :
*Работна Фреквенција : 433. Тоа може да работи со 400pcs 1-копче или мулти-копче копче за повикување копчиња во макс
6. Технички Параметар : *Работен напон : DC12 V *Работат на струјата : ≤35m A *Користете Фреквенција : 315 MHz±75k *се Пренесува Моќност : ≤20m W *се Пренесува Растојание>300 метри во отворен простор *Големина : 60*60*22mm 25 БОИ на РАСПОЛАГАЊЕ 5 бои за случај : Сина, Бела, Жолта, Сива, Црна 5 бои за силициум диоксид : Сина, Зелена, Жолта, Црвена, Црна
Повеќе Системи Можеби Ќе биде Потребно Воведување на системски Компоненти На Системот се состои од следниве делови : -Предавател Копче-Display/Watch Приемник -Сигнал Repeater(изборен) Како систем работи на Апликација *Ресторан *кафуле *Храна Суд *Голф и Земјата Клубови *Клиника *Брза храна суд *Здравје и Фитнес клубови : *Болница *Бар *Хотел Внимание на Батеријата примачот е со батеријата.

Основни својства

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
K-4-C+H3+SL
Име на производ:
Ресторан Повикувајќи Систем
Фреквенција:
433.92 MHZ
Броеви:
3 групи на 3-цифрен број
Големина:
282*150*34mm
Копчето големина:
60*60*22mm
копчето боја:
Бела;Сина;Црна;Жолта; Сива;Црвено.
4-копче:
ПОВИК, СМЕТКА, ДА ПИЈАТ, ДА СЕ ОТКАЖЕТЕ ОД
Гаранција:
1 година
Сигнал Опсег:
300-500M
Примена:
Restauant бар болница, хотел фабрика итн

Тие исто така купуваат со овој производ.