.

.

Висок квалитет! Целосен сет багажникот душеци за Нови Рено Koleos 2017 водоотпорен трајни задните товар лагер мат подигање на теписи,Бесплатен превозот

Висок квалитет! Целосен сет багажникот душеци за Нови Рено Koleos 2017 водоотпорен трајни задните товар лагер

DEN 8349.00
DEN 10704.00
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Целосен сет за во автомобил багажникот душеци за Нови "Рено" Koleos
1.Боја Избори
Боја избори 1 : Црна со беж бода
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Вино црвено
2.Само погоден за Багажникот модел :
3.Опис На Производот :
5.Процесот на инсталација слики :
6.За автомобил модел :
Здраво пријатели, кога ќе цел, треба да оставите порака да ни каже : вашиот багажникот модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашиот автомобил модел,ви благодариме!

Основни својства

Боја Име:
Браун, вино црвено, црно, со беж
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Бренд Име:
RUIRI
Материјал Тип:
вештачка кожа
Производ Карактеристики:
носат-отпор,трајни,водоотпорни,Лесно за чистење
Производ вклучува:
багажникот мат + назад мат + двете страни душеци

Тие исто така купуваат со овој производ.