.

.

8 Компјутери Бања кабинет тркала ролери туш кабина додатоци имајќи тркала ролери 5*23*5.7 мм G25 Капка Брод

8 Компјутери Бања кабинет тркала ролери туш кабина додатоци имајќи тркала ролери 5*23*5.7 мм G25 Капка Брод

DEN 89.76

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификации :
Материјал : ABS
Боја : Бела
Надворешниот Дијаметар : 23mm/0.91"
Внатрешен Дијаметар : 5mm/0.2"
Тркала Ширина : 5.7 mm/0.22"
Количина : 8 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
8 x Замена Туш Вратата Ролки

Основни својства

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Тип:
Вратата Ролки

Тие исто така купуваат со овој производ.