.

.

Модерната Едноставно Не-Плетени Позадина 3D Стерео Криви Мрачно Ѕид Хартија За Дневна Соба ТВ Троседот во Спалната соба Позадина Ѕид Дома Декор

Модерната Едноставно Не-Плетени Позадина 3D Стерео Криви Мрачно Ѕид Хартија За Дневна Соба ТВ Троседот во Спалната

DEN 1570.00
DEN 2012.64
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина.05 Квадратни метри
Боја : Сива,Кафе,Беж,Бадем.Истурете течни лепила директно во кофа или ролери послужавник. : JD935
Материјал : Не-Плетени собираат позадина
Производ Големина : 0. Направите ова, дури и ако си оди за да ставете неколку парчиња пред да се откажам од нив; ќе сакате да се добие лепило исклучување на табелата пред да се сушат. Промешајте и со мешање се држи за да се отстранат сите грутки, но не толку добро што ќе се стави на многу на воздух во микс. Па нормално превозот време :
САД : 7-23 работни дена
О : 7-23 работен ден
urope : 7-25 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Микс позадина паста што доаѓа како прав во посебен кофа пред да го фрлаат во корпата или ролери фах ќе се користи за работа.Русија клиент бара целосно име и презиме. Се применуваат на паста. Некои новини, како што се винил поддржани или лесни, бараат одредена паста.Лежеше на лента од позадина - за веќе да се намали големината, моделот страна надолу - на долг, рамен, сува маса (табела нема да остане суво за долго).Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.53 m(W)*10m(L)=5.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Пати следниот дел кон себе, а потоа свитка две половини против едни со други, да се биде многу внимателен да не браздата на хартија.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавувањето на
wallpaper.Бидете сигурни дека ќе имаат точни адхезивна паста за работа. Aramex
Напомена :
1. Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-
лепило позадина.Поставете хартија настрана во чисто место за не повеќе од 5 минути пред да виси тоа.
Предмет Бр. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Инструкции
1.
Стил : Модерна едноставен стил
Тежина : 1. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Се чисти навивач : штом секоја лента на позадината е пипнат и да се издвои, користете чиста, влажна сунѓерот за чистење на маса, но не се мачат да се исушат на површината. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Сива JD935-01
Кафе JD935-02
Беж JD935-03
Бадем JD935-04
Ако ви се интересни во овие производи, ве Молиме да кликнете на сликата .

Основни својства

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
JD935
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Врежана

Тие исто така купуваат со овој производ.