.

.

Мотоцикл CNC Хром Цртичка покрие chromed Пак Палење на Горивото Вратата Цртичка За Харли Роуд Глајд Туринг 2014-2017

Мотоцикл CNC Хром Цртичка покрие chromed Пак Палење на Горивото Вратата Цртичка За Харли Роуд Глајд Туринг 2014-2017

DEN 2490.00
DEN 2620.80
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заштеда на време и пари на облекување на вашиот туринг модел. Секоја Длабоко Намали комплет вклучува : Гориво Врата, откопчување се Покријат и Цртичка на Insert. Сите додатоци се во комплет, се изработени од палка алуминиум. chromed заврши. Одговара : 2014-up FLHX / 2015-up FLTRX Модели Пакет Вклучуваат: 1 X Резервоар за Гориво Покрие 1 X Песна Цртичка Покрие 1 X Палење Капа

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
KITTYLACK
Име На Модел:
Мотоцикл CNC Хром Цртичка покрие chromed Пак Палење на Горивото Вратата Цртичка
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Одговара:
Мотоцикл CNC Хром Цртичка покрие chromed Пак Палење на Горивото Вратата Цртичка

Тие исто така купуваат со овој производ.