.

.

2018 Автомобил копче за капакот копче на поклопецот торба Карбонски влакна црна копче ракав За Land Rover Smart key

2018 Автомобил копче за капакот копче на поклопецот торба Карбонски влакна црна копче ракав За Land Rover Smart

DEN 748.00
DEN 959.52
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Напомена : Ова копче ги покрие за специфични автомобил копче за BMW КОПЧЕ ,
Љубезно ве молиме да го потврди вашиот клуч пред да купите.
Детали слики
Пакет се вклучени :
1* копчето маска
1*подарок кутија

Основни својства

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Ширина:
5inch
Бренд Име:
SeiYio
Материјал Тип:
Гума
Објектот Должина:
8inch
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.15g

Тие исто така купуваат со овој производ.