.

.

За Epson кертриџ T0711 T0712 T0713 T0714 За Epson Перо D120 D78 D92 DX400 BX610 ПРЕПРАТЕНА DX4050 BX300 за epson t0711

За Epson кертриџ T0711 T0712 T0713 T0714 За Epson Перо D120 D78 D92 DX400 BX610 ПРЕПРАТЕНА DX4050 BX300 за epson

DEN 432.00
DEN 479.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Compatibel Мастило Кертриџ За Epson T0711 T0712 T0713 T0714 За Epson Перо D120 D78 D92 DX400 BX610 ПРЕПРАТЕНА DX4050 BX300 F
ОВА КОМБО ПАКЕТ СОДРЖИ :
1x за Epson T0711 Црно Мастило Кертриџ
1x за Epson T0712 Синозелена Мастило Кертриџ
1x за Epson T0713 Магента Мастило Кертриџ
1x за Epson T0714 Жолта Мастило Кертриџ
КОМПАТИБИЛЕН СО :
За Epson Перо B40 W
За Epson Перо BX300 F
За Epson Перо BX310 FN
За Epson Перо BX600 ПРЕПРАТЕНА
За Epson Перо BX610 ПРЕПРАТЕНА
За Epson Перо D120
За Epson Перо D120 Мрежа
За Epson Перо D78
За Epson Перо D92
За Epson Перо DX400
За Epson Перо DX4000
За Epson Перо DX4050

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
T0711 T0712 T0713 T0714
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
einkshop
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
за epson перо dx4050:
за epson перо dx4050
T0711:
T0711 - T0714
Погодна за печатење модел:
За Epson Перо D120 D78 D92 DX400 BX610 ПРЕПРАТЕНА DX4050 BX300 F
мастило кертриџ за epson t0711 t0712 :
мастило кертриџ за epson t0711 t0712 t0713
за epson bx300:
за epson bx300
за epson перо bx610 препратена:
за epson перо bx610 препратена
за epson перо d120:
за epson перо d120
за патрон t0711:
за патрон t0711
За epson кертриџ t0711:
За epson кертриџ t0711

Тие исто така купуваат со овој производ.