.

.

PTFE вентил, упатство за пополнување на машина A03, резервен дел, PTFE пополнување вентил A02 пластични core

PTFE вентил, упатство за пополнување на машина A03, резервен дел, PTFE пополнување вентил A02 пластични core

DEN 288.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пластични дел на прирачник додатен A03/A02
Текстура : PTFE
Висока температура отпорни
На сос служ/пакет : 2
Пополнување млазници : 4mm или 8мм
PTFE за миење за A03 и A02
Вие исто така може да се купи рачно пополнување машина преку оваа страница :
Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 5-10days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem. Купувачот Заштита : Ако се соочува секој проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви бидат од корист; Сите машини споделување на 1 година бесплатен гаранција, објекти beyon надвор 1year ќе споделување на услуга од нас со многу мали трошоци. Коментар : ние сме многу се грижи за вашиот коментар, вашите 5 ѕвезда коментар е најдобро да се охрабри за нас, ако не сте многу среќен со објект, што може да даде никаков коментар, но ве молам никогаш не ни даде негативен, ви благодариме! Производ Гаранција : Нашите пакувања споделување на 1 година гаранција за квалитет, во овој период било пропадне или прекини се одвиваат во нормални апликација, можете да се јавите за по-продажба на услуги, ние обезбеди техника поддржува, и да се обезбеди замена слободни освен превозот надомест. Котираните цена не ја покривајте обичај должност на distination земјата. Се најде со нас на : e-mail : gqzphf @ 163.com Небото јп : jasonzpeng Whatsapp : +8615207696283 Добредојдени за да нè спаси како favoriate www.szshenlin.cn

Основни својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A03/A02
Тип:
Рака Алатка Делови

Тие исто така купуваат со овој производ.