.

.

Убавините Дизајни За Печатење Pillowcase Памук, Лен Прекрасни Декоративни Перница Покрие Подарок Висок Квалитет На Троседот

Убавините Дизајни За Печатење Pillowcase Памук, Лен Прекрасни Декоративни Перница Покрие Подарок Висок Квалитет

DEN 241.00
DEN 265.44
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.) Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет.Убавините Дизајни за Печатење Pillowcase Памук, Лен Прекрасни Декоративни Перница Покрие Подарок Висок Квалитет На Троседот Материјал : Памук, Лен Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Големина : 45 cm x 45 cm/18" x 18"(appr.Време на испорака : a. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.) 60 см х 60 см/24" x 24"(appr. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 5 0 cm x 50 cm/20" x 20 "(appr. Напомена : 1. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.Овие промени се купувачот одговорност.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.

Основни својства

Големина:
45x45cmOneSidedPrint, 50x50cmOneSidedPrint, 60x60cmOneSidedPrint, 45x45cmTwoSidedPrint, 50x50cmTwoSidedPrint, 60x60cmTwoSidedPrint
Број На Модел На:
BZ-HT072
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 инчен x 18 инчи, 20 инчи x 20 инчи, 12inch x 20 инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени, од една страна/Двете Страни
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Печати
Моделот Перница Случај:
Прекрасна Убавина

Тие исто така купуваат со овој производ.