.

.

5 Брзина Автомобили Опрема Shift Knob за кинескиот Ѕид Лебди H5 Wingle 3 Shift Менувачот Ракомет

5 Брзина Автомобили Опрема Shift Knob за кинескиот Ѕид Лебди H5 Wingle 3 Shift Менувачот Ракомет

DEN 417.12

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис
Предмет Тип : Shift Менувачот Knob
Објектот Тежина : 180g
Објектот Боја : Црна
Внатрешен Дијаметар : прибл 12mm
Опрема : 5 брзина
Fitment : За Кинескиот Ѕид H5
Применливи модели :
H5
Wingle 3
Ве молиме проверете ја големината пред купување
Карактеристики
100% нови, никогаш не се користи.
Светла боја, добри и квалитетни и издржливи.
Лесно да се инсталира.
Пакет Се Вклучени
1pcs 5 брзина опрема shift knob
Забелешка
-Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
-Ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни својства

Тип На Објект:
опрема shift knob
Специјални Функции:
опрема shift knob
Материјал Тип:
СТП Кожа
Бренд Име:
Auzan
Објектот Тежина:
180g
Fitment:
За Кинескиот Ѕид

Тие исто така купуваат со овој производ.