.

.

ZhangJi Триаголник Структура Полица Рек Бања Агол Тешки Складирање Фах Ѕид Морон Пластични Туш Кошница Полица ZJ226

ZhangJi Триаголник Структура Полица Рек Бања Агол Тешки Складирање Фах Ѕид Морон Пластични Туш Кошница Полица

DEN 1055.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress Ние Прифаќаме Кина Пост Воздух Mail,EMS Превозот Ќе Се Организира во Рок од 1-3 Дена По Плаќање
а.Ако Има Било Каков Проблем Со Нашиот Производ,Можете Да Побарате Враќање Или Враќање Во Рок Од 7 Дена По Примањето На Предметите,Но Ве Молиме Контактирајте Со Нашата Служба За Корисници Пред Да Се Враќаат Или Отворање На Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Најдобро Да Се Реши Проблемот
б.Сите Елементи Мора Да Се Врати Во Нивната Оригинална Состојба,Или Ќе Одбие Да Наплата
в.Купувачот Е Одговорен За Сите Трошоци Accurred Во Процесот На Враќање
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек, Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот

Основни својства

Тип:
Бања Полици
Бренд Име:
Zhang Ji
Број на Групи:
Еден Тиер
Материјал:
Пластични
Монтиран:
Агол
Број На Модел На:
WHZJJ-ЦЕ/WHZJJ-LAN
Полица Материјал:
Пластични
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Носителот Површина По Завршувањето:
ABS

Тие исто така купуваат со овој производ.