.

.

2 Парчиња 100mm*100mm*1.5 mm Компјутер Heatsink Чип Ладење Проводници за Топлинска Подлога

2 Парчиња 100mm*100mm*1.5 mm Компјутер Heatsink Чип Ладење Проводници за Топлинска Подлога

DEN 360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


100 X100x1.5 MM SMD НАТОПИ IC Чип Спроведување Heatsink
Бренд нови термички подлоги може да се заштити вашиот производи добро.
Со добар квалитет и добра спроводливост. тоа може лесно да се користи за IC, heatsink, и LED
IC SMD НАТОПИ, итн. Спецификација : Материјал : спроведување на силиконски Големина : 100x100x1.5mm/еез Дебелина : 1.5 mm Боја : Бела Количина : 2 компјутери
PS : Ние имаме влошки на дебелината како 0.5/1/1.5/ 2/ 3/ 4/ 5 мм во парк.
Ние, исто така може да произведе 0,5 13mm дебелина термички подлога. Plz контактирајте ме ако
сакам да повеќе детали во врска со тоа.
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Основни својства

Број На Модел На:
BF-Сива 100x100x5mm-2L
Примена:
На Графички Картички
Бренд Име:
gdstime
Линии:
Никој
Боја:
Бела
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
димензија:
100x100x1.5mm
Дебелина:
1.5 mm
Фан Големина:
0 инчен

Тие исто така купуваат со овој производ.