.

.

Одобрението за промет на големо се Прилагодите Писма Лого во Фонт Висат ознака Логото Облека Етикета со слободни string прилагодено Висат ознаки GT003

Одобрението за промет на големо се Прилагодите Писма Лого во Фонт Висат ознака Логото Облека Етикета со слободни

DEN 8106.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Itll само да ви треба 1 минута, но овој 1 munite е исклучително битно значење за нас. Ви благодариме за вашиот толку љубезно разбирање!
Наплата И Услуга
1.Ве молиме мора да контактирате со нас пред да се жалат, или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
Испорака
1.
Кориснички облека tag/облека tag/висат ознака фабрика
посакуваме да имате пријатен шопинг патување
[Име] : Облека tag/Облека се откажам tag/Висат ознака
[Size] : Било која големина/Според вашите барања. Ако не, ние ќе производ нив според дизајн, уметнички дела.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот
3. Ве молиме не се жали за нас.Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел, на најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете од себе.
[Материјал] : 1 - 300g/см сјајна хартија
2-Според вашите барања
Белешки : Ние го правиме сите видови на плетени етикети, плетени ленти, грижа етикети, големина етикети, ако сте заинтересирани за некој, но поради овие се ЛИЧНИ ПРИЛАГОДИ, pls мора да контактирате со нас на прво по e-mail или трговија со датотеки, или SKYPE(helon2013), pls не се потврди цел брзо. Човековите предизвикува дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние ќе се обезбеди цитирани цена за вас според вашите облека ознака големина/ материјал на облека tag /барањата за квалитет/бројот на нарачки и така натаму. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака, ние ќе се пресмета најдобри изразат превозот цена за вас. ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!
Плаќање
1.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Примерокот слики на облека ознака во salan продавница се само референца, нема место!
[Цена] : цената покажа во salan продавница е само за вашиот референца.
[Logo] : Прилагодено според вашите потреби и барања,Не повредува! Можете да обезбеди дизајн уметнички дела на облека ознака , или ние слободни дизајн нив, тогаш ќе се потврди нив.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Основни својства

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Функција:
Еко-Пријателски,Recyled
Техника:
Печатени
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Број На Модел На:
ХТ-0006

Тие исто така купуваат со овој производ.