.

.

LEEWA Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за VOLVO XC90 Радио DVD Стерео Панел Цртичка Трим Рамка Инсталација Комплет #CA5254

LEEWA Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за VOLVO XC90 Радио DVD Стерео Панел Цртичка Трим Рамка Инсталација

DEN 2271.00
DEN 2736.00
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Погоден Возило Тип : За Volvo XC90 Објект Специфики : Предмет Тип : Fascias Сместување : Табла Посебни Карактеристики : Радио Инсталација Материјал Тип : ABS, Пластични Тип Боја : УВ Црна како слика за Местото на Потекло : Кина (Копно) Големина на (Опционално) : Внатрешна Големината на Рамката Модел #О : 173*98mm Внатрешна Големината на Рамката Модел #C : 178*102mm

Основни својства

Големина:
173 X 98mm, 178 X 102mm
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
LEEWA
Година:
-
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
CA5254
Специјални Функции:
Автомобил refitting DVD рамка
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
ABS

Тие исто така купуваат со овој производ.