.

.

Нови Панк-Готски Унисекс Кожа Сребро Скок Занитвам Студ Ѓердан Ѓердан За Жени Мажи Јака Накит

Нови Панк-Готски Унисекс Кожа Сребро Скок Занитвам Студ Ѓердан Ѓердан За Жени Мажи Јака Накит

DEN 144.00
DEN 191.04
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


- Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Што треба да направам?
Б : ве Молиме контактирајте со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек.
*Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
-ние Само го прифатат плаќање и преку Alipal (Кредитна картичка, Банкарска картичка и Western Union.
А : Зошто тој работи толку долго време на испорака.
Материјал : Алуминиумски, СТП Кожа Објект должина : 43cm Објект ширина : 2. - Нашите работно време : од понеделник до сабота од 8 : 30 часот до 18 : 30 часот. - Ние, исто така, работа во празник.
О : Доколку јас не сум задоволен со објектот, или големината не одговара, да јас бродот назад и размена на тоа?
Б : Да, драги.0393 инчен=1mm
Добредојдовте на нашата продавница
Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.4 cm Количина : 1pcs Боја : како на сликата Состојба : 100% Врвен Квалитет,Lastest дизајн Забелешка : производ на сликата можеби поголеми од реалните еден. Јас не сум добил мојот објект?
Б : ве Молиме контактирајте со нас или се земе вашата нарачка број на локалните поштата истрага со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек. Ако не сте задоволни со цел, можете да го бродот назад, но пред тоа, ве молиме контактирајте со нас преку е-Мејл или други начини, откако ќе ја прими, ние ќе се справи со тоа за вас веднаш .
7-15
Русија
30-50
30-50
7-20
Бразил
30-50
30-50
7-20
ЕУР
30-50
30-50
7-15
Други
30-50
30-50
7-15
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или e-mail!
-Ние брод во светот
-Да осигура дека нашите бродови во 2-3 работни дена
Земја
>10usd
>100usd
Видови
Дена
Видови
Дена
Видови
Дена
Следење на информации
Само Кина
Сите
Сите
САД
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
30-50
Кина Пост Воздух Пошта; Epacket;
30-50
EMS;
DHL;
Fed Ex;
Итн. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации е не може да го реши проблемот.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
18012080
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
YEYULIN
Ѓердан Тип:
Torques
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.