.

.

Нови Нерѓосувачки Челик Трендовски папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher Накит Папокот Пирсинг без Никел

Нови Нерѓосувачки Челик Трендовски папокот прстен Тело пирсинг Накит Dangle Сон Catcher Накит Папокот Пирсинг

DEN 55.00
DEN 61.92
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови Нерѓосувачки Челик Кристал Цвет Dangle Папокот папокот Прстен Бар Тело Пирсинг Накит 14 G 316 L хируршки челик стомак ring New Пристигнување Секси Романтични Цвеќе 14g Кубни Циркони Медицински Нерѓосувачки Челик Пирсинг папокот Прстени Тело Папокот Накит
Големина : 1.6*10*5mm 316 L не ' рѓосувачки челик Количина : 1pc Многу убава,се надевам дека ќе ви се допадне. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ви Благодариме За Разбирањето! (Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)

Основни својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NORDVEST
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
SKU-CY1232
is_customized:
No
Стил:
Романтични
Тип На Објект:
стомакот прстени,Plug & Тунелот Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Метал:
Хируршки Челик
Големина:
1.6*10*5mm

Тие исто така купуваат со овој производ.