.

.

1000pcs микс superflux 3мм piranha ЦРВЕНИ LED диоди монистра светлина

1000pcs микс superflux 3мм piranha ЦРВЕНИ LED диоди монистра светлина

DEN 1920.00
DEN 2399.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ОВА Е ЗА ЕДЕН ПАКЕТ НА 2000 PIECES ДОПОЛНИТЕЛНИ СВЕТЛА HPWT-DH00 ЦРВЕНО Lumi LEDs Супер Флукс ЛЕР - 4-pin / Плоштад .
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Се Емитуваат Боја
црвена
Големина (мм)
Леќи Во Боја
Водата Јасно
Напред Напон (V)
Обратна Струја (u A)
Светлосен Интензитет Typ
2.5 Lumens
Животот Оценка
100,000 Часа
Агол На Гледање
20 Степен
Апсолутната Максимална Рејтингот
( Ta = 25°C )
Max Моќ Дисипација
P M = 80 mw
Макс Континуирано Напред Тековната
Јас FM = 30 м
Макс Врв Напред Тековната
Јас FP =75 м-р
Обратна Напон
5 ~ 6 V
Доведе Лемење Температура
240 ° C (
Температурата На Работа Опсег
- 25 ° C ~ + 85 ° C
Конзерванс Температура Опсег
- 30 ° C ~ + 100 ° C
ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате било какви прашања.

Основни својства

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
3мм црвено флукс лер
боја:
микс

Тие исто така купуваат со овој производ.