.

.

C316219 Kazhtex High-end машки Сребрени Влакна Спортски Чорапи Пешачење Чорапи Антибактериски Deodorization Големи Димензии се Згусне Мажите Чорапи

C316219 Kazhtex High-end машки Сребрени Влакна Спортски Чорапи Пешачење Чорапи Антибактериски Deodorization Големи

DEN 1507.00
DEN 1693.44
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


C316219 Kazhtex High-end машки Сребрени Влакна Спортски Чорапи Пешачење Чорапи Антибактериски Deodorization Големи Димензии се Згусне Мажите Чорапи
Име на производ : машки Сребрени Влакна Спортски Чорапи
Тип : Спорт
Модел : C316219
Одделение : А
Процес : Жакард
Материјал : 8%Сребрени влакна,72%Памук,17%Најлон,3%Spandex
Функција : Антибактериски,Дише,Deodorization,да се Спречи beriberi
Socks Comfort : Мека
Дебелина : Дебела
Боја : Црна,Темно Сива,Светло Сива
Големина : XL( EU43-46,US9-10.5,UK8-9.5 )
За оваа Сезона : Пролет,Есен,зима
Внимание : Не Лого!

Основни својства

Големина:
XL
Црево На Висина:
Чорапи
Пол:
Мажи
Прст-одделени:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.