.

.

Liitokala нови 7.4 V 18650 литиум батерија 1500mAh 8.4 V литиум-јонска батерија модел авион батеријата + бесплатен превозот

Liitokala нови 7.4 V 18650 литиум батерија 1500mAh 8.4 V литиум-јонска батерија модел авион батеријата + бесплатен

DEN 304.00
DEN 345.60
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

4 V 7, Батеријата Големина : 19mm * 37mm * 67mm 8. Батеријата е направен од запаливи и експлозивни материјали, ние ќе се избере најдобар и најбезбедно начин на транспорт. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Ви благодарам многу!. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ ЗА ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГАТА за ПРЕНОС на ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод потврдените адреса. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Кабел должина : околу 10 cm жица (со 3 Стр plug / црвена JST приклучок) забелешка : 1, батеријата се смета за опасна стока, ве молиме да користите точен, за да се избегне опасноста. Сите предмети МОРА да бидат вратени во нивната оригинална амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со следење на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.4 V 2, номинална моќност : 1500 m Ah 3, максималното оптоварување тековната : 1500m Ah 4, максималната испуштање струја : 15 C 5, отсечени напон : 6 V 6, Сечење Напон на Полнење : 8. Изберете изразат изразат транспорт користење на воздушниот транспорт. Поради разликите во статус и билансот на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни продавница за брза испорака. Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Добрината На Напуштање Ѕвезди И Добри Повратни Информации За Нас. Вие се согласувате со сите политички предмети наведени по нарачување на aliexpress! Наплата 1. Гаранција 1. Ајде да се направи добар пакување. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ВКУПНАТА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, откако доби објект во нејзината оригинална состојба и спакуван со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. Или, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе го следи пратката и да ви се backto што е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се само за вашиот референца. Во СВЕТОТ. 2, батеријата е потеклото на домашните увозот, Јужна Кореја, Јапонија, Малезија и други земји.Детали:(Оваа батерија е погодна за модел авион) Бренд : Liito Kala 1, отценети напон : 7. Испратено на Русија дека ние ги користиме копнен транспорт, други земји го користат поморски и воздушен транспорт. Ограничена гаранција на неисправни предмети (освен предмети оштетени и / или лошо по приемот).

Основни својства

Тежина:
0.12
Број На Модел На:
7.4 v 1.5 А
Напон:
7.4V
Бренд Име:
liitokala
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Големина:
19*37*67mm
Тип:
Li-Ion
Примена:
Модел aircraf

Тие исто така купуваат со овој производ.