.

.

Промет на големо со бесплатен превозот >>сјај 17 13mm лаванда речиси круг keshi раѓа БИСЕР ЃЕРДАНИ

Промет на големо со бесплатен превозот >>сјај 17 13mm лаванда речиси круг keshi раѓа БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 1804.00
DEN 2255.04
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние се одржи на огромен бисер инвентар и имаат нови пристигнувања секоја недела.
Избрише вашиот бисери со мека, lint-слободен крпа, веднаш штом ќе ги однесе надвор. Ние имаме "без мака" 14 дена врати/политика за наплата и никогаш не прашува за restocking такса. Најдете посебен слот во вашата кутија за накит од бисери, или чувајте ги во мека торба направени од chamois или на друг не-абразивен материјал. Годишното производство е околу 1500 тони.
Ние купите големо количество на бисер од бисер земјоделците директно, па нашите трошоци се добро контролирани.
Вашиот парична казна бисер ѓердани треба да се restrung периодично, така што ќе бидете сигурни дека на свила или најлон мозок ги држи во добра форма.
Не користете абразивни средства за чистење или бришење бисери со абразивни крпа.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Инч
Метали Тип:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
бисер

Тие исто така купуваат со овој производ.