.

.

AMUMIU 18mm Ширина 40-70cm ГОЛЕМА Долго Сребрена Боја Синџир Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Линк Мажите Jewellry трговија на Големо HZN026

AMUMIU 18mm Ширина 40-70cm ГОЛЕМА Долго Сребрена Боја Синџир Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Линк Мажите Jewellry

DEN 1003.00
DEN 1055.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик со Ширина : 18mm Тежина : 255gram Синџир Должина : 45/50/55/60/65/70cm
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Основни својства

Должина:
70cm, 45cm, 50cm, 40cm, 55cm, 60cm, 65cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
HZN026
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMUMIU
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Стил:
Моден
квалитет:
Врвот
боја:
Сребро.
Ширина:
18mm
Должина:
45-70cm

Тие исто така купуваат со овој производ.