.

.

2018 Божиќ Момчиња Девојчиња Прозрачна Кратки Ракави Маици Децата Tshirt Супермен, Бетмен Т Кошула Бебе Девојка се наоѓа на Врвот Деца Tees

2018 Божиќ Момчиња Девојчиња Прозрачна Кратки Ракави Маици Децата Tshirt Супермен, Бетмен Т Кошула Бебе Девојка

DEN 256.00
DEN 360.00
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2018 Божиќ Момчиња Девојчиња Прозрачна Кратки Ракави Маици Децата Tshirt Супермен, Бетмен Т Кошула Бебе Девојка се наоѓа на Врвот Деца Tees
Погоден висина на 100-160 CM (за референца само да големината на Точни) Материјал : 100% чешлани памучна ткаенина Забелешка : 1 Според соодветната големина на табелата, изберете ја својата облека големини ве Молиме погледнете големината на табелата, внимателно да се купи, ви благодариме 2 СОВЕТИ : За различни серии, големина ознака на облеката може да се разликува од големината на табелата ( должина на облека се исти како и големината на табелата ). Пакување : 1 Pcs Noctilucent Т-Маица прифаќаме само Alipay(Зачувам) . Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. 1.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки. 2.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници. На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 5, 7, 9, 11, 13, 15
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Новина
Број На Модел На:
XO92Cvvn
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Тие исто така купуваат со овој производ.