.

.

прашина Универзална Vac Прилог Како што се Гледа на ТВ домашно Милениче коса чистење автомобил правосмукалка главата правосмукалка додатоци

прашина Универзална Vac Прилог Како што се Гледа на ТВ домашно Милениче коса чистење автомобил правосмукалка

DEN 239.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прашина Универзална Vac Прилог Како што се Гледа на ТВ домашно Милениче коса чистење автомобил правосмукалка главата правосмукалка додатоци комбо Прашина Универзална Vac Прилог Како што се Гледа на ТВ домашно Милениче коса чистење автомобил правосмукалка главата правосмукалка додатоци
Име на производ
Правосмукалка четка
Производ Димензии 16.2 x 2 x 2 инчи
Материјал PP
Тежина(Кг) 6.4 унци
Пакет : 1 Set/Четка+Универзален Адаптер
Боја
Сива Тврди & Карактеристики : Десетици минијатурни флексибилни вшмукување цевки Прашина околу мали предмети, без да се движи нив Идеален за бришење прашина бришење прашина околу кревка предмети Достигне прашина можете да't нормално се постигне Универзален адаптер компатибилен со сите vacuums Спецификација за Производ : Ние може да не се сфати колку многу прашина се остави зад себе кога ќе завршите со чистењето, но вистината е дури и со професионално чистење прилози постојат некои тешко да се постигне места каде што ние едноставно не може да се дојде до. Четка е дизајниран за да стигнат до сите оние точки кои се во прилог на секаде на друго место! Пакет : 1 Set/Четка+Универзален Адаптер
1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. -Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS. -Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање. -Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Основни својства

Број На Модел На:
35mm правосмукалка четка
Вакуум Дел Тип:
Четки
Тип:
Правосмукалка Делови
Име:
правосмукалка додатоци
Материјал:
PP
боја:
сива
Функција:
Висок квалитет
Индустриска Употреба:
Апарати за домаќинство
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Производ Димензии:
16.2 x 2 x 2 инчи
tem Тежина:
6.4 унци

Тие исто така купуваат со овој производ.