.

.

Природна Морска Школка Голем Ѓердан Легура Cowry Школка Ѓердан Бесплатен Превозот Мода Жените Накит Плажа Стил Лето

Природна Морска Школка Голем Ѓердан Легура Cowry Школка Ѓердан Бесплатен Превозот Мода Жените Накит Плажа Стил

DEN 1056.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Природна Морска Школка Голем Ѓердан Легура Cowry Школка Ѓердан Бесплатен Превозот Мода Жените Накит Плажа Стил Лето
Материјал
Школка
Обликот
Геометриски
Големина
Шел : 20*35/25*40/30*50mm
Должина
16 инчи
Боја
Бела
Тежина
41.3 g

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
QINYI
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
NL-HB4040
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Ѓердан
Тежина:
41.3g
Должина:
16 inches

Тие исто така купуваат со овој производ.